Contact

Algemeen

Voor contact met het bestuur kunt u contact opnemen met het Abactiaat. De Abactis zal al uw vragen of mededelingen behandelen of doorverwijzen naar de juiste persoon. U kunt de Abactis bereiken via abactis@nsleiden.nl. De Abactis behandelt promotieverzoeken en verzoeken van allerlei soort en bepaalt of deze een plek zullen krijgen in de interne communicatiekanalen.

Postadres

Sociëteit ‘Societas Luminis’
Navigators Studentenvereniging Leiden
Oude Singel 56
2312 RC Leiden.

Telefoonnummer: +31 6 51167677
E-mail algemeen: bestuur@nsleiden.nl

Financiële informatie

Rekeningnummer: NL59 ABNA 0573 5630 20
KVK: 40448391

Adverteren

NSL is de grootste christelijke studentenvereniging in Leiden en is mede door een eigen sociëteit aan de Oude Singel 56, de afgelopen jaren hard gegroeid naar ongeveer 300 leden en kan u veel mogelijkheden bieden om te adverteren. NSL is met 90% actieve leden een erg actieve vereniging. Regelmatig vinden er activiteiten plaats voor heel de vereniging dan wel kleinere groepen zoals disputen en gezelschappen. Voor veel van deze activiteiten wordt gebruik gemaakt van flyers en poster met een oplage tussen de 300 en 700 stuks. Verder brengt NSL jaarlijks een Almanak uit en is het mogelijk te adverteren op onze website.


Bent u benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen? Mail naar acquisitie@nsleiden.nl voor meer informatie of een afspraak.

Contactgegevens Bestuursleden


FunctieE-mail

Joanne Sloof

  • Pers
  • Visie en beleid
Praesespraeses@nsleiden.nl
Mirjam Wolting
  • Algemeen
Abactisabactis@nsleiden.nl
Wilke van Loon
  • Financiën
  • Acquisitie
Quaestorquaestor@nsleiden.nl
Martine Moerman
  • Interne activiteiten
  • Lid worden
Assessor Internassessorintern@nsleiden.nl
Natalja de Graaf
  • Externe activiteiten
  • Alpha Cursus
Assessor Externassessorextern@nsleiden.nl
Boukje van der Wekken
  • Sociëteit
Herusherus@nsleiden.nl


Onze sponsoren