Contact

Algemeen

Voor contact met het bestuur kunt u contact opnemen met het Abactiaat. De Abactis zal al uw vragen of mededelingen behandelen of doorverwijzen naar de juiste persoon. U kunt de Abactis bereiken via abactis@nsleiden.nl. De Abactis behandelt promotieverzoeken en verzoeken van allerlei soort en bepaalt of deze een plek zullen krijgen in de interne communicatiekanalen.

Tel: +31 6 17640008 (ma-vr 09.00-18.00)
Mail: abactis@nsleiden.nl

Verhuur sociëteit

Als u onze sociëteit wil huren kunt u contact opnemen met onze Commissaris Extern.

Tel: +31 6 44900893
Mail: externsoccie@nsleiden.nl
​Adres: Oude Singel 56, 2312 RC, Leiden

Postadres

Sociëteit ‘Societas Luminis’
Navigators Studentenvereniging Leiden
Oude Singel 56
2312 RC Leiden.

Financiële informatie

Rekeningnummer: NL59 ABNA 0573 5630 20
KVK: 40448391


Adverteren

NSL is de grootste christelijke studentenvereniging in Leiden en is mede door een eigen sociëteit aan de Oude Singel 56, de afgelopen jaren hard gegroeid naar meer dan 300 leden en kan u veel mogelijkheden bieden om te adverteren. NSL is actieve vereniging. Regelmatig vinden er activiteiten plaats voor heel de vereniging dan wel kleinere groepen zoals disputen en gezelschappen. Voor veel van deze activiteiten wordt gebruik gemaakt van flyers en poster met een oplage tussen de 300 en 700 stuks. Verder brengt NSL jaarlijks een almanak uit en is het mogelijk te adverteren op onze website.


Bent u benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen? Mail naar acquisitie@nsleiden.nl voor meer informatie of een afspraak.

Contactgegevens Bestuursleden

Functie en taken

NaamE-mail

Praeses

  • Pers
  • Visie en beleid
Anne-Ruth Kikspraeses@nsleiden.nl
Abactis
  • Algemeen
  • Communicatie
Hanneke Ebbersabactis@nsleiden.nl
Quaestor
  • Financiën
  • Acquisitie
Daan Groenewoudquaestor@nsleiden.nl
Assessor Intern
  • Interne activiteiten
  • Lid worden
Willemijn Puntassessorintern@nsleiden.nl
Assessor Extern
  • Externe activiteiten
  • Alpha Cursus
Amoz Korevaarassessorextern@nsleiden.nl
Herus
  • Sociëteit
Hilde van Urkherus@nsleiden.nl


Onze sponsoren